Депутат вимагає від МВС розслідування справи нападу на бійця АТО

Депутат вимагає від МВС розслідування справи нападу на бійця АТО

Народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка звернувся до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з вимогою розслідування нападу на бійця АТО в Кривому Розі.

Повідомляє портал «АНТИКОР» з посиланням на ЗМІ.

Відповідний документ Мосійчук публікує на своїй сторінці в Facebook.

“Направив депутатське звернення Міністру внутрішніх справ Арсену Авакову в зв’язку з ганебним інцидентом в Кривому Розі. Там 19 листопада невідомі побили учасника АТО. Причиною агресії стало слушне зауваження бійця щодо їх нецензурних висловів про Україну і її народ, якими ті гучно обмінювались просто на вулиці. Людина, що ризикувала життям і здоров’ям, захищаючи нашу державу, не могла стерпіти, як в тилу її Батьківщину ганьблять останньою лайкою. У відповідь троє негідників напали на АТОшника, як наслідок в того гематома в області голови, забій нижньої щелепи і пошкодження зубів”, – пише народний депутат.

За словами Мосійчука, як тільки видалася можливість постраждалий викликав на місце події поліцію. Телефонував кілька разів, проте патруль прибув аж за 2 години, коли нападників вже не було. Забрали потерпілого у райвідділ, склали заяву – і на цьому все. З тих пір минуло вже 10 днів, а жодних результатів розслідування немає. Народний депутат вимагає покарати винних.

Депутат вимагає від МВС розслідування справи нападу на бійця АТО

Загрузка...