10 серіалів, які побили всі рекорди

0


Найдовший, найдорожчий, самий щедрий, найгостинніший, самий безладний, — які тільки рекорди ні встановлюють телесеріали в пошуках свого глядача.

Найдорожчий серіал

Схоже, на даний момент, пальма першості в області марнотратства переходить серіалу «Корона». 10 серій цього історичного проекту обійшлися в 167 млн доларів. Тобто по 16,7 млн за епізод, що перекриває старий рекорд серіалу «Швидка допомога» — 13 млн.

Найбільшу кількість переглядів на YouTube

Семиминутная серія «Маша плюс каша» на YouTube набрала 2 мільярди переглядів і увійшла в 5-ку найпопулярніших відео. Причому в цьому топі мультфільм виявився єдиним роликом, що не належать до музичних кліпів. Сусіди «Маші» по рекордному кількістю переглядів — кліпи Джастіна Бібера, Бруно Марса і Тейлор Свіфт.

Більше всього серій

Якщо ви думаєте, що найдовший серіал — це «Санта-Барбара», то категорично помиляєтеся. Це шоу займає лише 10 сходинку в списку найбільш багатосерійних, а перше місце належить «Путеводному світла», який спочатку виходив на радіо з 1937 року, а потім переїхав в телевізор і налічує 18262 серій.

Самий крутий гонорар за весь час

Найвищу ціну за участь в одному епізоді запитав Чарлі Шин, який грав у серіалі «Дві з половиною людини». У 2010-2011 роках він отримував 1,8 мільйона доларів за раз.

Найбільші гонорари сьогодні

Найбільш високооплачуваними акторами телебачення сьогодні залишаються актори «Теорії великого вибуху». Навіть після того, як основна п’ятірка поділилася частиною доходів з Майем Биэлик (Емв) і Мелісою Рауш (Бернадетт), їх получка все одно становить пристойну суму в 900 тисяч доларів за серію.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

1
2
Загрузка...