Ахеджакова: Мені погрожували: «Ще раз торкнеш нашого Путіна, будеш нюхати не квіточки на дачі, а головешки

0


Народна артистка Росії Лія Ахеджакова, відома своїми проукраїнськими поглядами, під час інтерв’ю українським ЗМІ розплакалася, говорячи про війну на Донбасі.

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

Ахеджакова: Вже не можна сказати, що українці та росіяни – братні народи. Це на все життя тепер

Після анексії Криму та бойових дій на Донбасі більше не можна говорити, що українці та росіяни – братні народи, сказала в програмі «Факти тижня з Оксаною Соколовою» на телеканалі ICTV народна артистка Росії Лія Ахеджакова.

«Вже можна говорити, що це братський народ. Це буде як з Польщею, коли Росія взяла участь разом з Гітлером у розділі Польщі. І це назавжди залишилося в народі на генетичному рівні – розстріл у Катині. І те ж саме буде з Україною. Те ж саме. Моїх глядачів, які мені вірили, перестріляли на Донбасі. Їх хтось надув, розвів, пограбував, довів до стану помоечных якихось бездомних. Що вони зробили? Дітей перестріляли. Хто це зробив? А там мої глядачі… Яка падла це зробила?», – сказала Ахеджакова і розплакалася.

За її словами, у російської влади вже не виходить приховувати факт присутності військ на території України.

Навіщо нам ця убога земля, яку ми розвалили, розворушили, споганили?

«Везуть «Вантаж-200″, а матері криком кричать. Везуть звідти, з Донбасу. Цього приховати не можна. Навіщо нам ця убога земля, яку ми розвалили, розворушили, споганили? Я не знаю, скільки часу тепер треба, щоб просто нагодувати людей, щоб вони не загинули від голоду на тій смітнику, яку ми там влаштували», – заявила актриса.

Ахеджакова не розуміє, навіщо Росія окупувала Крим.

«Адже хто-то це запрограмував заздалегідь, ще до того, як оголосили – давайте вийдемо з України. Придумали, що найліпше буде, кричали: «Ми любимо Росію, вона нас одягне і нагодує». Я бачу в цьому тільки одну мету – дестабілізація обстановки. Але навіщо дестабілізувати ситуацію у сусідів? Ну, ще можна було б так подумати: «Ех, нема у нас моря в Росії. Скрізь вже нагадили, підемо в Крим». Але ж було. Загалом, у мене є таке відчуття, що я беру участь в якомусь бандитському пограбування, сама того не бажаючи, проти своєї волі», – сказала Ахеджакова.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки