Безрезультатна зустріч батьків дітей з «Вікторії» з губернатором (ФОТО, ВІДЕО)

7


З хвилини мовчання розпочалася зустріч в ОДА Максима Степанова, голови облполиции Дмитра Головіна і прокурора Олега Жученко з батьками загиблих і постраждалих вчора дітей в таборі «Вікторія». На зустріч були запрошені представники громадських організацій та ЗМІ. Всього в сесійній залі було близько 30 громадських діячів, які через півгодини зірвали засідання, звинувачуючи мера Одеси у трагедії. Почалася перепалка між ними і батьками, після чого всі батьки демонстративно пішли з залу. Вони бачать вину ДСНС.

Максим Степанов пообіцяв, що кожен винний у трагедії буде покараний, а уникнути покарання не вдасться нікому. Він погодився на створення громадської комісії, щоб слідство було об’єктивним і доведено до кінця. Зараз затримані двоє – директор табору і відповідальний за пожежну безпеку, а також провели обшуки в Київської райадміністрації. Прем’єр-міністр підтримав Степанова в тому, що повинні провести термінову зміну законодавства, зокрема посилення заходів, які приймає голова обладміністрації, так як в даний момент жодних покарань за невиконання немає.

Пожежники повідомляють, що на місці працювала пожежна лабораторія і перші результати експертизи будуть готові не менше ніж через 5 днів. За її результатами складуть попередній висновок про причини пожежі.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий