Блискавка! Онищенко виклав в мережу новий компромат на Порошенка: Схоже почалися проблеми

Побіжний нардеп Олександр Онищенко через ЗМІ опублікував нові записи розмови з нібито Миколою Мартиненко, якого сьогодні затримало НАБУ.

Два фрагмента запису опубліковані у виданні «Країна«.

За словами Онищенка, Мартиненко прилетів до нього в Лондон, де відбувся записану розмову. Предмет розмови — корупційні схеми Порошенко і його оточення.

На одному із записів людина з голосом, схожим на голос Мартиненка підтверджує, що Порошенко надіслав до нього НАБУ з обшуками після того, як він розповів президентові про структуру бізнесу підприємства НАЕК «Енергоатом».

Марытненко: Він мені бізнес по Енергоатому не вирішив. Потім пристав до мене, давай я подивлюся твої виписки документів і так далі.. Ну, я дав документи, доступи. Вони подивилися. А потім після цього до мене СБУ приїжджає. За запитами, по всьому. Ну чистий пі…рас, розумієш? Він мені мало не поламав систему, яку я вибудовував років десять… Так це Москаленко (лідер групи «Воля народу» — Прим.Ред.), він до мене вчора приїжджав, піднімаюся на 12 поверх. Він мені – на, йду з керівника групи. Він мені почав розповідати. Розповів про цього Пасічника (екс-заступник голови НАК «Нафтогаз», став відомий тим, що звертався екс-міністру економіки Абромавичусу і, за заявою останнього, говорив, що він від Кононенка — Прим.Ред.). Це ж беруть 50 тис, потім говорять ще. Грановський з Кононенко – е… ж твою матір, 10 тис. 15 тис., і все їм мало.

Онищенко: … А ти з Григоришиним (олігарх Костянтин Григоришин. — Прим.Ред.) в нормальних відносинах? Він тобі кум чи хто?

Источник

Загрузка...