Евпатория – это не болото, а помойка, — в сети показали фото «готовых» к сезону пляжей

0


В Інтернеті з’явилися знімки, зроблені кілька днів тому в Євпаторії, на одній з місцевих пляжів. Як інформує replyua.net на фото чітко видно, що пляж місцеві чиновники навіть не збиралися готувати до пляжного сезону. Порядок не був наведений на березі, а море не розчищали, в результаті чого весь берег виглядає як болото.

Відповідні знімки опублікував на своїй сторінці в Твіттері користувач RoksolanaToday&Крим. «Євпаторія. Все готово до несезону. У воду зайти неможливо, водорості пузырятся, запах стоїть нестерпний, на пляжах бруд, як болото», підписаний знімок. Нагадаємо, що цей користувач постійно викладає фото з Криму, свідчать про відсутність туристів в розпал сезону. Раніше «влади» півострова заявили про те, що в цьому сезоні може бути перевершений рекорд відвідуваності, оскільки ціни на путівки і на проживання в цьому році трохи знизилися.

Однак туроператори наводять зовсім іншу статистику — після травневих свят попит на тури в Крим знизився на 10-30 відсотків (статистика декількох російських туроператорів). Цікаво й те, що на інші напрями попит не знижувався.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

1
2
Загрузка...