“Гаррі Поттер української політики”: Вся правда про скандального нардепа Парасюка! Просто без слів!

0


Народний депутат Володимир Парасюк став відомий після призову до збройного штурму 21 лютого 2014 року в разі, якщо президент Янукович не піде у відставку. Тоді Парасюк був сотником одного з загонів Самооборони Майдану. Невідомі широкому загалу факти з його життя, – передає Корупція Інфо

Популярне: Самі по собі!!! Біженці залишуться на одинці зі своїми проблемами?

 

На сайті Верховної Ради повідомляється, що нардеп Володимир Зіновійович Парасюк проживає в селі Папірня Жовківського району Львівської області. Народився ж Парасюк в сусідньому селі під назвою Майдан. Закінчив школу №1 у Новояворівську, поступив у Львівський політехнічний університет, але не закінчив. Брав участь у виступах львівської команди КВК.

До Майдану Володимир Парасюк заробляв відеооператором на весіллях та інших святах. Журналістам навіть вдалося знайти його оголошення на сайті весільного агентства. Як раз перед Майданом Парасюк хотів і далі займатися відеозйомкою і навіть давав оголошення про вільні дати.

Але в  зв'язку з Майданом Парасюк закинув операторську діяльність, попередньо заслуживши погані відгуки – навесні 2014 року ображена клієнтка почала звинувачувати майбутнього нардепа у тому, що він відмовився доробляти оплачену роботу і повертати гроші.

Це пояснюється тим, що після Майдану Парасюк разом зі своїм батьком пішов у АТО в якості бійця громадської організації "Дніпро-1" і одночасно збирав кошти для волонтерської допомоги бійцям.

Йому вдалося уникнути "Іловайського котла", і вже в жовтні 2014 року Парасюка обрали депутатом по мажоритарному округу батьківщини Володимира Яворівського та Жовківського району.

В статті одного з місцевих видань розповідається, що нардеп і тоді був не проти побитися. У статті йдеться, що Володимир Парасюк особисто побив і погрожував розстрілом співробітникові СБУ, який приїхав перевірити повідомлення про масових незаконних рубок лісу у Жовківському лісгоспі. 

Парасюк не володіє ні нерухомістю, ні транспортом. У декларації за 2015 рік він вказав, що живе з батьками, один з яких підприємець і володіє майже мільйоном гривень. У матері Володимира, Парасюк Оксани Григорівни, є підприємство – вона торгує раніше вживаними товарами, а простіше кажучи – "секонд-хендом". Підприємцем вона стала зовсім недавно, з 2013 року.

Володимир Парасюк вказав у декларації також наявність у членів його родини будинку площею 100 кв. м. Тут нардеп помилився – площа будинку трохи менша, а володіє ним теж його мама.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий