Гірше, ніж Придністров’я: «Донбас не візьме навіть Зімбабве» — Невзоров

Важко знайти людину, який би мріяв придбати купу брудних лахміття або ж набувача, який бажав би отримати автомобіль, що був у п’яти аваріях, з вкраденим двигуном і загидженим салоном.

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

Донбас доведений до такого стану, коли він вже не є ні для кого ласим шматком, а є тільки дотаційною жахливої навантаженням, утримувати і відновлювати яку, практично на даний момент, немає сенсу. Якщо там ще будуть якісь компанії терористів, то вважайте, що цей регіон взагалі можна буде пропонувати в подарунок, скажімо, Зімбабве. І вона теж не візьме.

Тут треба виходити не з того, що Росія любить захоплювати, а вона любить захоплювати. Але Росія XXI-го століття вже розуміє, що має сенс захоплювати, а що ні. В тому то і справа, що якби хто-небудь дав Путіну чарівну паличку, за допомогою якої можна було б повернути донбаську ситуацію назад, то я не сумніваюся, що він би її скористався, — пише російський журналіст Олександр Невзоров на obozrevatel.com

Росія ганебно загрузла в цій історії. Ця історія бесславна, брудна і руйнівна для іміджу самого Путіна. І це руйнування вже почалося.

Зрозумійте, не можна створювати місто сонця руками кримінальників. Не можна творити якусь високу світлу ідею, нехай навіть маячну, нехай навіть національну, — її не можна творити руками виродків. А інших кадрів немає. І те, що вийшло – вийшло жахливо і нікому не потрібно.

Що там буде далі? Думаю, ще гірше, ніж у Придністров’ї. Придністров’я – дуже радянський регіон, в якому ця радянськість довгий час була стрижнем. Але ми ж бачимо, як ця маленька, жалюгідна, бананова республіки, з пластмасовими жетонами на продовольство і з дикунськими законами, виявилася ніким невизнаної і нікому не потрібною.

Источник

Загрузка...