Главарь «ДНР» решил создать новое «государство» со столицей в Донецке

0


Ватажок ОДРО Олександр Захарченко запропонував замість України створити державу Малоросію. Про це повідомляє російське держагентство РИА Новости, передає УП.

«Ситуація зайшла в глухий кут. Ми пропонуємо план реінтеграції країни… Щоб зупинити громадянську війну ми обговорили ситуацію і прийшли до висновку, що Україна показала себе як держава відбулася. Київський режим не в змозі залишити громадянську війну… пропонуємо заснувати державу Малоросія. Малоросія — незалежна молода держава. На перехідний період до 3 років», — заявив Захарченко.

При цьому на сайті, підконтрольному бойовикам ОРДО наголошується, що представники незаконних формувань на окупованих територіях Донецької і Луганської областей і «19 регіонів України» оголосили про створення держави Малоросія.

«Ми, представники колишніх регіонів України (за винятком Криму) заявляємо про заснування нової держави, яка є правонаступницею України. Ми згодні з тим, що нова держава буде називатися Малоросія, так як сама назва Україна дискредитувало себе», — зачитав якийсь «документ» Олександр Тимофєєв, іменувався в. о. заступника голови Ради міністрів освіти «ДНР».

При цьому наголошується, що створення нової держави «підтримали представники Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Херсонській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Полтавській, Чернігівській, Кіровоградській областей, Києва та Київської області, Черкаської, Рівненської, Волинської, Тернопільської, Івано-Франківської, Львівської областей».

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

1
2
Загрузка...