Громадські активісти зірвали зустріч з родинами відпочивали в таборі «Вікторія» дітей Одеської ОДА

6


17 вересня 2017 | 16:53 | 0

Громадські активісти зірвали зустріч з родинами відпочивали в таборі «Вікторія» дітей, що відбулася в Одеській обласній адміністрації. Про це повідомляє «Думська».

 

Зустріч розпочалася з хвилини мовчання. Потім виступив голова Одеської обласної адміністрації Максим Степанов. Він нагадав, що співробітники Держнс ще 23 червня помітили, що в таборі відключена пожежна система. «Є люди, які цю проблему не усунули. Працює сигналізація зробила виклик рятувальникам в автоматичному режимі набагато швидше. Всі, хто причетний до цієї ситуації, повинні понести покарання. Я згоден з пропозицією створити незалежну громадську експертизу для швидкого і об’єктивного розслідування. Така трагедія навіть в думках не повинна повториться. Вчора це питання ми двічі обговорювали з прем’єр-міністром, обговорили повернення ДСНС до складу комісій, які приймають об’єкти», — заявив він.

 

Батьки дітей, які відпочивали в «Вікторії», поцікавилися, чому після того, як припис про усунення порушень норм протипожежної безпеки не було виконано, установа продовжувало працювати. М. Степанов відповів, що механізму, який дозволяв би закрити в цьому випадку табір, немає. Інформація про невиконання розпорядження було передано до Київської райадміністрації.

 

Співробітник прокуратури сказав, що крім справи затриманих працівників табору (директора та відповідального за пожежну безпеку), також відкрито провадження по статті 367 КК, в рамках якого дії всіх причетних держслужбовців «будуть розглядатися під мікроскопом».

 

Представник Держнс в свою чергу повідомив, що результати експертизи про причини пожежі стануть відомі через п’ять днів.

 

Зазначимо, що наразі в ОДА проходила зустріч з родинами відпочивали в «Вікторії» дітей, біля стін будівлі мітингували активісти. Вони вимагали відставки мера міста Геннадія Труханова, який на цьому засіданні не був присутній. Пізніше вони зайшли в зал і стали озвучувати звинувачення на адресу міського голови.

 

Після невеликої словесної перепалки батьки встали зі своїх місць і покинули зал. «Ми прийшли сюди говорити про те, що зроблено і що буде зроблено, а не про вино Труханова», — сказали вони.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий