Гусинський раптово закрив свою медіа-компанію в Києві

Володимир Гусинський припинив фінансувати діяльність ТОВ «Нью Медіа Інтернет Україна», на ім’я якого була зареєстрована
інформаційно-аналітичне видання NEWSru.ua і повідомив редакційному колективу про своє рішення про закриття сайту. У другій половині лютого на головній сторінці ресурсу перебувало оголошення про «технічних роботах», зараз же будь-які матеріали взагалі недоступні. Про це «ОЛІГАРХУ» повідомили в листі співробітники закритого видання.

Зник і великий 10-річний архів ресурсу (2007-2017).

20 співробітникам проекту повідомили про те, що редакція «ліквідується» у зв’язку з браком фінансування. Їм повинні зарплати за кілька місяців.

Єдиною причиною закриття проекту головний редактор NEWSru.ua і одночасно директор ТОВ «Нью Медіа Інтернет Україна» Ольга Лень називає фінансові проблеми Гусинського. При цьому політичну або будь-яку іншу версію він відкидає. «Немає можливості підтримувати роботу сайту, тому що він абсолютно дотаційний. Заборгованість є. Десь два з половиною місяці. Були проблеми з фінансуванням лише останнім часом. До цього 10 років всі виплачувалося», — наводить її слова «Детектор медіа».

Втім, не виключено, що власнику (чий бізнес переважно сконцентрований в РФ) заважала проукраїнська позиція сайту у висвітленні ходу
бойових дій на сході України, пишуть автори листа.

Читайте також: Медіа для олігархів: бізнес або інструмент впливу?

Довідка:

Сайт NEWSru.ua працював в режимі розширених новин про події в Україні та світі. Крім того, там публікувалися авторські колонки Віталія Портникова, Олени Стяжкиной, Лариси Волошиної та інших.

NEWSru.ua успішно функціонував протягом останніх 10 років і представляв собою одну з трьох частин міжнародного новинного порталу NEWSru — поряд з російської (Москва) та ізраїльської (Тель-Авів) редакціями. Гусинський створив NEWSru після втрати контролю над НТВ.

Головним редактором NEWSru.ua весь цей час була відома українська журналістка Ольга Лень. Починаючи з вересня, вона веде авторське ток-шоу «Відповіді з Ольгою Лінь» на телеканалі «Еспрессо».

«ОЛІГАРХ»

Джерело фото polit.ru

Источник

Загрузка...