Лукашенко клянеться у дружбі з Росією, але створює війська територіальної оборони

0


У разі війни проти Білорусі її підтримає армія Росії. В цьому запевнив президент Білорусі Олександр Лукашенко за підсумками що відбувся 20 березня затвердження задуму спільного стратегічного навчання збройних сил Білорусі і Росії «Захід-2017», — повідомляє офіційний сайт Лукашенка.

Лукашенко зазначив, що на західному напрямку у Білорусі та Росії створена потужна угруповання збройних сил, основу яких становить білоруська армія.

«У разі конфлікту, не дай Бог війни, існує певний план ведення бойових дій силами білоруських Збройних Сил, які негайно підкріплюються відповідними збройними силами Російської Федерації, — сказав Лукашенко. — Ми ні від кого ніколи не приховували і не приховуємо, що в мирний час порох треба тримати сухим».

«Для засобів масової інформації особливо відзначу, що всупереч думкам окремих експертів» ніхто не збирається згортати співпрацю з Росією у військовій області з-за розбіжностей в інших сферах. Навпаки, вчення є демонстрацією нашого сталості у забезпеченні безпеки двох братніх народів», — запевнив Лукашенко.

Він підкреслив, що «як би не складалися наші стосунки в області нафти, газу, продовольства та іншого, це всі питання вирішуються». «Це наші питання — Білорусі та Росії. А ось жартувати з безпекою, обороноздатністю наших спільних рубежів ні в якому разі не можна. Це не підлягає ніякому увазі торгівлі», — підкреслив білоруський лідер.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

1
2
Загрузка...