Мерія Одеси виплатить по 200 тис. грн сім’ям дітей, загиблих при пожежі

0


17 вересня 2017 | 16:09 | 0

Мерія Одеси виплатить по 200 тис. грн сім’ям загиблих при пожежі в таборі «Вікторія» дітей. Про це повідомив департамент інформації міськради.

 

Мер міста Геннадій Труханов зустрівся з сім’ями дітей, які відпочивали в таборі «Вікторія», де в ніч на 16 вересня сталася пожежа, що забрала життя трьох дівчаток.

 

«Це страшне горе не тільки для батьків, але для всієї Одеси. Ніякі слова не зможуть заповнити цю втрату. Тому ми зробимо все можливе і неможливе, щоб надати всю необхідну допомогу», — пообіцяв міський голова.

 

Він також заявив, що винні в трагедії повинні понести найсуворіше покарання. «Сподіваюся, що слідство якомога швидше розставить все на свої місця. Дасть відповіді на всі питання. Винні мають бути покарані по всій строгості закону», — сказав Р. Труханів.

 

За його словами, сім’ї загиблих дітей отримають допомогу в розмірі 200 тис. грн. По 100 тис. грн мер пообіцяв виділити сім’ям дітей, постраждалих при пожежі (які перебувають на стаціонарному лікуванні). По 20 тис. грн отримають сім’ї, діти з яких перебували на момент пожежі в «Вікторії».

 

Нагадаємо, що пожежа в таборі «Вікторія» стався у ніч на 16 вересня. За попередніми даними, троє дітей загинули і ще двоє госпіталізовані. За інформацією Одеської обласної адміністрації, обидві постраждалі дівчинки знаходяться в стабільному стані, загрози життю немає.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий