Ми не станемо на коліна: Лукашенко дав відсіч російським ЗМІ

Президент Білорусі вважає, що російські ЗМІ люблять покритикувати налагодження відносин між його країною і Європою

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

Олександр Лукашенко заявив, що деякі російські канали займаються різними інсинуаціями.

«Починають з’являтися в ЗМІ різного роду вигадки, хто кого там обдурив, що ми знову на колінах щось просимо у Росії і так далі. Ми ні перед ким ніколи не стояли на колінах. Ви це добре знаєте, ми з вами не один десяток років знайомі. Окремим писакам і говорить на телеекранах хочу сказати, що у виробах Білорусі (тракторах, автомобілях, всієї машинобудівної або хімічної галузі) від 30% до 90% комплектуючих, сировини і матеріалів з Росії «, — цитує слова Лукашенка прес-служба президента Білорусі.

За словами білоруського президента, російське керівництво стратегічно підходить до відносин Білорусі, і це не гра в одні ворота.

«Це дійсно компроміс, який був досягнутий. Ні, треба ложку дьогтю кинути в бочку меду. Ось цим і займаються окремі, в тому числі, як мені доповіли сьогодні, і ваш колишній улюблений канал ТВЦ», — підкреслив Лукашенко.

Білоруського президента образило те, що деякі прокремлівські ЗМІ люблять покритикувати налагодження відносин між Білоруссю і Європою.

«Ми на Заході нікому не потрібні. Там такого добра, як Білорусь, вистачає і без неї. А як мене люблять на Заході, ви пам’ятаєте з тих часів. Нічого тут не змінилося. Ми, живучи в центрі Європи, змушені проводити таку політику, щоб зберегти країну, безпеку, суверенітет, незалежність і стабільність, щоб людям нормально жилося. Ми не можемо сваритися ні з Росією, ні з Заходом. Наша доля така», — заявив Лукашенко.

Источник

Загрузка...