«Ми отримали бабло, а ви – як хочте»: МАУ знову потрапила в гучний скандал

0


У столиці Іспанії – Мадриді – двоє українок не потрапили на літак авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» через те, що її представники завчасно покинули стійку реєстрації пасажирів.

Про це «Обозревателю» розповіла одна з постраждалих на ім’я Олена.

За словами дівчини, пригоди у них із подругою почалися ще у Львові, звідки вони й вилетіли у Мадрид. Олена розповідає, що квиток в економ-клас літака «Львів-Мадрид» вона купила ще у січні 2017 року за промоакцією, а подруга – буквально за два тижні до вильоту.

 

«Коли ми приїхали в аеропорт у Львові, нам зробили своєрідний сюрприз, від якого ми були в шоці. Я дала працівнику МАУ роздруковані квитки та посадкові талони, він щось подивився в комп’ютері, потім прийшов до нас, розірвав квитки і сказав, що відбувся перерозпродаж, в результаті якого наші місця тепер будуть у бізнес-класі»,  – розповіла Олена.

Від такої новини дівчата були в ейфорії, адже вартість квитків у бізнес-клас була мінімум вдвічі вищою.

Однак згодом виявилося, що був і неприємний сюрприз. Рейс затримали майже на годину через групу дітей, у яких були проблеми з проходженням паспортного контролю.

Провівши тиждень у Мадриді, дівчата, маючи на руках посадкові талони, планували без проблем повернутися в Україну, однак в авіакомпанії були свої плани.

 «Ми дуже довго добиралися до аеропорту. Але якимось чином нам вдалося добігти до аеропорту за 43 хвилини до вильоту. А за 40 хвилин ми вже були біля стійки реєстрації. Наголошую – в нас були посадкові квитки. За правилами, представник повинен стояти до кінця, до вильоту літака, бо все може статися», – зауважила дівчина.

За її словами, виліт рейсу був запланований на пізню годину, однак представники інших авіакомпаній залишалися на своїх місця, на відміну від працівників МАУ: за 40 хвилин до рейсу біля стійки української авіакомпанії знаходилася лише прибиральниця.

«Ми ні до кого не змогли звернутися. У кого не запитай – чули лише «ми нічим не можемо допомогти». По жестах прибиральниці – вона англійською не володіла – зрозуміли, що працівники МАУ пішли вже давно», – зазначила Олена.

 

Щоб вирішити проблему, дівчата звернулася до інформаційної стійки аеропорту. Там нічого кращого не порадили, як звертатися до представників своєї авіакомпанії. Але в МАУ ніхто не відповідав.

Згодом українкам вдалося відшукати працівницю аеропорту, представника прикордонного контролю, що відгукнулася на їхню біду. Вона допомогла їм пройти реєстрацію. Але працівники прикордонної служби не пропускали дівчат із багажем.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки