Музичний фестиваль в Одеській опері пройде у вересні

0


Довгоочікуваний оксамитовий сезон в Одесі настане у вересні не тільки в місті, але і Одеському оперному театрі. Саме так — «Оксамитовий сезон в Одеській опері» називається III фестиваль мистецтв, який пройде з 8 по 17 вересня.

Фестиваль мистецтв «Оксамитовий сезон в Одеській опері-2017» обіцяє бути особливим, оскільки присвячений знаменній даті — 130-річчю Одеського оперного театру, яке відзначатиметься 1 жовтня, повідомили в прес-службі Одеського національного академічного театру опери та балету.

Урочисте відкриття фестивалю відбудеться 8 вересня концертом, присвяченим 175-річчю з дня народження Миколи Лисенка, «Українські шедеври на всі часи».

Фестиваль розширює свої рамки і межі — виходить на нові сценічні майданчики і відкриває нові просвітницькі форми спілкування з глядачем», — обіцяють організатори фестивалю.

15 вересня у Військово-медичному клінічному центрі Південного регіону відбудеться концерт за участю провідних солістів опери та балету театру. У програмі — популярні твори оперної і балетної класики.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки