На Одещині намагалися підірвати відомого чиновника. ФОТО

Під днищем автомобіля, на якому пересувався мер Ізмаїла, поліцейські-вибухотехніки виявили саморобний радіокерований вибуховий пристрій. Про це повідомляє прес-служба поліції Одеської області, передає УП.

На одній з міських станцій техобслуговування при огляді автомобіля, на якому пересувався Ізмаїльський міський голова, був виявлений підозрілий предмет. Знахідка була прикріплена до днища автомобіля з допомогою магніту.

На місце були викликані фахівці вибухотехнічного управління поліції Одеської області, які з’ясували, що знахідка є саморобним радіокерованим вибуховим пристроєм, поміщених в металевий корпус.

Фахівці прийняли рішення про його знищення на місці виявлення. В результаті ніхто не постраждав. Автомобіль отримав невеликі осколкові пошкодження днища і коліс.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньої правової кваліфікації кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15 (замах на скоєння злочину) і п. 5 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Проводиться досудове розслідування.


Источник

Загрузка...