НАПК програло суд Марушевський

Одеський суд постановив, що колишній начальник Одеської митниці ГФС Юлія Марушевська невинна в тому, що виписала себе премію в розмірі 500 грн до Міжнародного жіночого дня

Відповідне рішення 20 березня прийняв Малиновський районний суд, передає newsonline24.

Сама Марушевська під час судового засідання підкреслила, що не мала жодного корупційного умислу у підписанні наказу «Про виплату одноразової премії жінкам на честь свята 8 березня».

«Я прийшла на роботу в митницю, не ставлячи за мету збагатитися. Я хотіла щось змінити в країні, в якій живу. Винною себе не вважаю ще й тому, що приурочений до 8 березня наказ був погоджений, згідно з регламентом ГФСУ, юридичним відділом та відділом внутрішньої безпеки, які не виявили жодних порушень», — сказала колишній керівник Одеської митниці.

Також соратниця екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі не розуміє, чому заяву про «порушення» в Національне агентство з питань запобігання корупції (НАПК) написав перший заступник голови СБУ Павло Демчина, «який повинен займатися кримінальними провадженнями за фактами корупції у великих розмірах», а не дрібними адміністративними питаннями.

Источник

Загрузка...