Наскільки великий світовий океан: факти про нашу планету (Відео)

2


Виявляється, наш океан більше ніж все інше на планеті, дивіться у відео:

Факти про океанЦі факти справді заворожують. Океан манить і чарує, і ми знаємо про нього менше, ніж мало б. Познайомтеся з цією дивовижною добіркою і ви дізнаєтеся про цьому чудовому світі трохи більше!

Говард Ф. Лавкрафт, письменник, працював у жанрі наукової фантастики, одного разу сказав, що океан «стародавнє самих гір і наповнений снами і пам’яттю Часу». Ми, жителі Землі, не завжди приділяємо океану належну увагу, але насправді це неправильно, тому що 70% поверхні землі займає вода. Подумайте про це: наша планета — планета океану, а ми на ній — лише гості.

Ось кілька приголомшливих фактів про океан:

1. Приголомшливо протяжний, що досягає в довжину близько 2500 км, Великий Бар’єрний риф — найбільша екосистема планети, яку можна побачити навіть з космосу.

2. На вершину Роколла — скелі діаметром близько 30 м, виступаючої з океану на відстані 460 км від узбережжя Великобританії — піднімалися менше 20 осіб з тих пір, як її виявили.

3. Морські монстри можуть дійсно існувати! Так як більша частина океану досі не досліджена, за попередніми оцінками, 86% видів тварин на Землі досі не відкриті.

4. Гігантські кальмари вважалися легендою до 2001 року, коли одного з таких кальмарів вдалося сфотографувати.

5. 50% всієї території США — нижче рівня океану.

6. На даний час досліджено всього 5-7% дна океану і лише 1% товщі океану.

7. У Тихому океані є місце, яке називають Уайт Шарк Кафе («Кафе білих акул»). Там збираються групи білих акул для подальшого спарювання.

8. 99% всіх видів акул були знищені або вимерли.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки