Одесу заполонять фольклорні, спортивні, танцювальні та музичні фестивалі

0


20 червня 2017 | 11:26 | 0

Одесу чекають фестивальні вихідні. Про це повідомили в департаменті інформації Одеської міськради.

 

Так, з 24 по 28 червня пройде фестиваль «Хочу в Одесу», який об’єднає фестивалі різної спрямованості, численні культурні події, майстер-класи та багато інших фольклорні, спортивні, танцювальні та музичні заходи.

 

У цьому році головною подією фестивалю «Хочу в Одесу» стане міжнародний конкурс Miss Tourism International, Ukraine, Black Sea, який відбудеться на площі біля пам’ятника Дюку де Рішельє. У ньому візьмуть участь представниці різних країн світу, змагаючись за звання переможниці.

 

Також у програмі: Всеукраїнський фестиваль «Зрима пісня України», міжнародні змагання з плавання «Чорноморська перлина», Одеський морський фестиваль, фестиваль близнюків, Міжнародний фестиваль вуличної культури Rising stars, фестиваль одеської музики, Міжнародний фестиваль хореографічних колективів «Перлина Чорномор’я», четвертий Міжнародний музичний фестиваль Black sea music, фестиваль молоді і багато іншого.

 

Основними майданчиками стануть площа біля пам’ятника Дюку де Рішельє, Думська площа, Міський сад, вулиця Дерибасівська, прибережні зони – Аркадія і Ланжерон, паркові зони – дендропарку Перемоги, парк ім. Т. Шевченка, а також Одеський зоопарк, Літературний музей і Зелений театр.

 

Нагадаємо, фестиваль «Хочу в Одесу» проводиться вже четвертий рік поспіль.

 

«Він став важливим туристичним і культурним подією для нашого міста. Основна ідея – показати всім гостям нескінченне різноманіття Одеси та її просування міста, який відкритий для відвідування туристами всесезонно – не тільки влітку, а і 365 днів у році», – розповіли організатори.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки