Осучаснення пенсій обійдеться Україні в 11 мільярдів

0


Для призначеного з першого жовтня поточного року осучаснення пенсій, яке буде здійснюватися в рамках відповідної реформи, Україні до завершення поточного року потрібно ще одинадцять мільярдів гривень, про що, посилаючись на Павла Розенка, віце-прем’єр-міністра України, повідомила його прес-служба, пише replyua.net.

Так, у повідомленні відомства говориться, що Розенко заявив: «За час останніх дванадцяти місяців я не один раз заявляв про несправедливість в соціальній сфері, коли чотири мільйони і п’ятсот тисяч громадян Української держави, мають пенсію від 1,5 тисячі гривень та до чотирьох тисяч, з 2012 року не бачили ані найменшого підняття виплат… Однак з 1 жовтня поточного року в рамках здійснюваної Україною пенсійної реформи це осучаснення таки відбудеться. За наявними підрахунками для цього необхідно одинадцять мільярдів гривень».

Також, за словами чиновника, в країні для 500 тисяч пенсіонерів відбудеться скасування оподаткування. Він зазначив: «Такої дії очікують близько півмільйона пенсіонерів, які працюють. Для держбюджету України така сума з жовтня до кінця року буде становити від шестисот до семисот мільйонів гривень».

Источник

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий