Подросток покончил с собой на севере Одесской области

0


18 липня 2017 | 11:15 | 0

14-річний хлопець покінчив з собою в селі Тростянець Великомихайлівського району Одеської області. Про це повідомили в прес-службі обласної поліції.

 

Повідомлення про подію надійшло 17 липня о 6:35. Мати знайшла його повішеним на дроті на дереві біля будинку. Дитина проживала в благополучній сім’ї: з матір’ю, вітчимом і сестрою 2010 року народження. Сусіди, вчителі та друзі загиблого хлопчика характеризують його з хорошої сторони. Він був спокійним, в конфлікти не вступав, ніяких змін у поводженні і настрої останнім часом помічено не було. Передсмертної записки не залишив.

 

«При перевірці соціальних мереж було встановлено, що в «суїцидальних» групах або в тих, які пов’язані з виконанням «квестів», небезпечних для життя, підліток не був зареєстрований», – відзначили в поліції.

 

Для встановлення точної причини смерті призначена судово-медична експертиза. При огляді тілі ніяких тілесних ушкоджень крім борозни від дроту виявлено не було.

 

Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 (з відміткою самогубство) Кримінального кодексу України. Проводиться досудове розслідування. Поліцейські встановлюють обставини і перевіряють різні версії, в тому числі доведення до самогубства.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Загрузка...