Правоохоронці затримали керівництво Івано-Франківської митниці за підозрою в хабарництві

0


Правоохоронці затримали керівництво Івано-Франківської митниці за підозрою в хабарництві. Про це написав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков в соціальній мережі Facebook. «Керівництво Івано-Франківської митниці викрито на хабарі в більш…

Правоохоронці затримали керівництво Івано-Франківської митниці за підозрою в хабарництві.

Про це написав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков в соціальній мережі Facebook.

«Керівництво Івано-Франківської митниці викрито на хабарі у більш ніж один мільйон гривень. Злочинна група у складі в. о. начальника обласної митниці, двох його заступників, а також начальника митного поста намагалася дати хабар оперативникам управління захисту економіки Нацполиции у Львівській області та прокурора військової прокуратури», — повідомив Аваков.

Правоохоронці задокументували численні факти хабарництва, коли митники перебували на постах Львівської митниці.

Аваков нагадав, що в січні був затриманий один з керівників Львівської митниці, після чого його подільники перевелися на рівнозначні посади в Івано-Франківській митниці.

«Схема полягала в налагодженій системі збору коштів від низу до верху, від нижчої ланки до керівництва. Коли викриті високопоставлені чиновники зрозуміли, що їм не вдасться уникнути відповідальності, вирішили домовитися з правоохоронцями. Ціна питання, на їхню думку, більше мільйона гривень», — зазначив Аваков.

За його словами, митників затримано на спробі передати хабар військовому прокурору Львівського гарнізону.

Як повідомляли Українські Новини, правоохоронці затримали заступника начальника Львівської митниці Державної фіскальної служби Володимира Шокало за підозрою в дачі 40 тис. доларів хабара за непритягнення до кримінальної відповідальності.

За матеріалами: Job-sbu.org

Схоже

Переглядів: 27
Источник

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Загрузка...