Приємні новини: у Львові прийняли нову програму розвитку освіти

Львівська облрада прийняла програму розвитку освіти

Загальний обсяг фінансування у 2017 році становить 77961,7 тис. грн, – Корупція Інфо.

Львівська обласна рада затвердила на своєму засіданні у вівторок, 21 березня, Програму розвитку освіти Львівщини на 2017 – 2020 роки. Загальний обсяг фінансування у 2017 році становить 77961,7 тис. грн. 

Програма передбачає заходи на покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів ОТГ і закладів з поглибленим вивченням природничих і математичних предметів, облаштування кабінетів предмета «Захист Вітчизни», покращення спортивної інфраструктури навчальних закладів, забезпечення належних санітарно-побутових умов у ЗНЗ. 

Як розповіла директор департаменту освіти і науки ЛОДА Любомира Мандзій, цьогоріч планують придбати  15  Шкільних автобусів, для цього з обласного бюджету виділять 15,5 млн грн. на умовах співфінансування з місцевих бюджетів.

Популярне: ТЕРМІНОВО! Львівську обласну раду пікетують десятки людей. Причина вас вразить (ФОТО)

Також 3 спеціальних автобуси з відповідним обладнанням для навчально-реабілітаційних центрів, в яких навчаються діти з порушенням опорно-рухового апарату. В межах програми мають закупити  тифло- та сурдо- обладнання для спецшкіл-інтернатів, де навчаються діти з порушеннями зору та слуху.

Також депутати наголосили на актуальній проблемі – облаштування туалетів у школах області. Відтак на встановлення 50 вбиралень  на умовах 50% співфінансування з місцевих бюджетів скерують 2 млн грн.

Окрім того, в заходах програми передбачено підключення до мережі Інтернет ЗНЗ області та придбання навчального обладнання  і комп’ютерної техніки для ВНЗ комунальної форми власності та інше. На ці потреби скерують –  2,5 млн. грн.

Заклали фінансовий ресурс в розмірі 500 тис. грн. і на підтримку та відзначення кращих педагогічних працівників Львівщини.

НАЖМИТЕ НА СТРЕЛКУ , чтобы читать далее

Загрузка...