Про що “касир Яценюка” розмовляв із біглим нардепом: опубліковані нові “плівки Онищенка”

0


Соратник екс-прем'єра Арсенія Яценюка і спонсор партії "Народний фронт" Микола Мартиненко незадовго до свого затримання зустрічався в Лондоні із втікачем народним депутатом Олександром Онищенком, – передает Коррупция Инфо

Популярне: Тримайтеся міцніше!!! Стали відомі приголомшливі таємниці з біографії Єгора Соболєва

 

Фрагменти запису їхньої розмови опублікував сайт Страна.ua. Зокрема, Микола Мартиненко поскаржився на проблеми з правоохоронцями через НАЕК "Енергоатом", розповів про взаємини з олігархом Костянтином Григоришиним.

Мартиненко: Він (Порошенко – ред.) вважає, що навколо нього дискомфорт – на роботі дискомфорт, вдома дискомфорт, зі здоров'ям дискомфорт, зі сном дискомфорт. Скрізь, б***, дискомфорт. Коли поставив Гройсмана, йому стало трохи простіше. Але Гройсман такий. Ось зроби те-то. Він йому: "Я подумаю". Порошенко йому: "Я сказав, ти будеш робити?". А Гройсман такий: "пур-пур-пур". Той, що не попросить відповідає йому: "Добре, я подумаю". І він нічого не може зробити.

Онищенко: П***ц.

Мартиненко: Він мені бізнес щодо "Енергоатому" (НАЕК "Енергоатом" – ред.) не вирішив. Потім пристав до мене, давай я подивлюся твої виписки документів і так далі. Ну, я дав документи, доступи. Вони подивилися. А потім після цього до мене СБУ приїжджає. Щодо запитів, по всього… Він мені мало не поламав систему, яку я вибудовував років десять…

***

Мартиненко: Де ти живеш? Квартиру знімаєш. Де?

Онищенко: Х** його знає, я тут не орієнтуюся. А ти з Григоришиним (олігарх Костянтин Григоришин – ред.) у нормальних відносинах? Він тобі кум чи хто?

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий