Рекс Тіллерсон в квітні може відвідати з візитом Москву

Держсекретар США має намір пропустити зустріч міністрів закордонних справ країн НАТО, заплановану на початок квітня, заради зустрічі з головою КНР і поїздки в РФ, повідомляє Reuters.Держсекретар США Рекс Тіллерсон має намір пропустити зустріч міністрів закордонних справ країн-членів Північноатлантичного альянсу, намічену на 5-6 квітня, щоб супроводжувати президента Дональда Трампа під час його зустрічі з головою КНР Сі Цзиньпинем 6-7 квітня в США, а потім, 12 квітня, відправитися в Москву. Про це у вівторок, 21 березня, повідомляє агентство Reuters з посиланням на обізнані джерела.

Зустріч на рівні глав МЗС всіх 28 країн НАТО в Брюсселі повинна була стати першою для Тіллерсона в його новій посаді. Офіційних коментарів з боку представників Держдепартаменту США з приводу можливого візиту Тиллерсону поки не послідувало.

Раніше, 18 березня, повідомлялося, що США і КНР мають намір поглибити співпрацю у пошуках рішення в конфлікті навколо створення ядерної зброї в КНДР. Про це заявив Рекс Тіллерсон після переговорів з міністром закордонних справ Китаю Ваном І в Пекіні.

НАЖМИТЕ НА СТРЕЛКУ , чтобы читать далее

Загрузка...