Садовий розповів, чому затриманий черговий транш МВФ

Банкова хоче призначити вигідного для себе кишенькового аудитора для НАБУ, який нівелює роботу антикорупційного відомства. А такі дії влади є справжньою причиною відтермінування чергового траншу МВФ. Про це в ефірі програми FACE2FACE на телеканалі ZIK заявив Андрій Садовий, міський голова Львова й очільник партії «Самопоміч», коментуючи критику, яка пролунала на його адресу під час засідання Ради регіонального розвитку.

«Сьогодні Президент присвятив частину своєї промови відносинам з Міжнародним валютним фондом і поінформував, що транш, який мав вісь-вісь надійти, відтерміновується», – зазначив Андрій Садовий.

Читайте також: Садовий заявив, що його усунуть в найближчі дні, і розповів, хто буде керувати Львовом

Очільник «Самопомочі» заявив, що йому відомо, у чому криється причина такого кроку.

«Наскільки мені відомо від експертів, причина – не в «Самопомочі», на яку хочуть звалити всі біди в Україні», а причина банально проста – маніпуляції із призначенням аудитора для НАБУ, тому що Банкова хоче призначити вигідного для себе кишенькового аудитора, який, фактично, нівелює роботу НАБУ, – сказав Андрій Садовий. – Міжнародний валютний фонд – це структура, яка приймає дуже виважені рішення. Безперечно, є позиція низки країн, які нам допомагають. Проте, якщо ми хочемо обдурити тих, хто простягає нам руку, то цього не вийде».

«ОЛІГАРХ»

Джерело фото 5.ua

Источник

Загрузка...