СБУ проти відвідин російської учасницею «Євробачення»

0


Остаточне рішення ще не прийнято, але відповідний документ вже підготовлений, заявив голова Служби безпеки України Василь Грицак в Києві.Служба безпеки України (СБУ) може заборонити в’їзд у країну російської учасниці конкурсу «Євробачення» Юлії Самойлової. «Відкрию таємницю, відповідний документ вже підготовлений», — заявив у понеділок, 20 березня, голова СБУ Василь Грицак, передає УНІАН.

За словами Грицака, остаточне рішення ще не прийнято, але «моя позиція чітка, закон повинен бути один для всіх… Я вважаю, що вона не повинна приїжджати в Україну». Підставою заборони на перетин державного кордону України для Самойлової може стати виступ у 2015 році на території Криму, куди співачка в’їхала з порушенням встановленого Україною законодавчого порядку.

Рішення про те, що Росію на «Євробаченні-2017» представлятиме Юлія Самойлова з піснею «Flame is Burning» було прийнято «Першим каналом» 12 березня. Співачка з обмеженими фізичними можливостями пересувається на візку. Раніше всерйоз обговорювалося бойкот Росією конкурсу з-за напружених відносин з Україною.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

1
2
Загрузка...