Сергій Лещенко: «Як свідок у справі Мартиненко розповім подробиці»

0


Як свідок у справі Мартиненко, можу розповісти деякі подробиці.

Воно просте, як ріг будинку: після Революції гідності головні бенефіціари Майдану Порошенко і Яценюк розділили сфери заробітку. Під Народний фронт, серед іншого, пішли Енергоатом, титанова і уранова промисловість.

На підприємство уранової сфери «Східний ГЗК» через австрійську прокладку-фірму «Штойерманн» поставлявся з Казахстану урановий концентрат. Казахи продавали його «Штойерману» з доставкою в Жовті Води за ціною 95 доларів за кілограм, а «Штойерманн» продавав Україні за 130 доларів. Тобто за перекладання папірців з однієї стопки в іншу формувався 30-відсотковий «відкат». При чому комп’ютер «Штойерманна» знаходився на самому українському держпідприємстві. Про те, що це їхня спільна з Мартиненко фірма, і публічно в пресі, і на допитах у НАБУ оголосив його колишній бізнес-партнер Давид Жванія.

Думаю, НАБУ вирішило почати з цього епізоду, тому що він стосується постреволюційної України. Блюзнірство в тому, що люди, які загинули за європейську Україну, за версією Мартиненко віддали свої життя за те, щоб він заробляв 35 доларів відкату на кілограмі уранового концентрату. Тільки за це він заслуговує на покарання. І я зроблю все від мене залежне, щоб воно було невідворотним і самим суворим.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки