Солдат Новохатько Олег, загинув внаслідок вибуху міномету «Молот», рекомендованого Пашинським

0


«Я не косив від армії, я сам туди пішов, щоб зрозуміти, на що я годен і щоб у деяких моментах стати мужиком.

Я не зраджу рідних і близьких для мене людей, я захищатиму їхні життя, жертвуючи своїм. Нас не дочекаються багато з наших усіх подруг, зате зрозумієш, що значить найкращий друг. Я не тримаю образи на тих, хто зрадив, знаю, що я не святий, але відповідь я отримав. Служу своїй вітчизні, служусім’ї своїй і буду вірний тим, хто за спиною моєю», – написав Олег Новохатько на своїй сторінці у соцмережі 18 березня.

Новохатько Олег Олександрович, народився 1 січня 1992 року у селі Сердюківка, Смілянського району, Черкаській області, Україна.

Звичайна сільська родина: мати сільський бібліотекар, батько працював в місцевій школі охоронцем, троє синів, з яких Олег найстарший. Закінчив 9 класів у Сердіківській середній школі І-ІІ ступенів, 10-11 класи навчався у Тернівській середній школі І-ІІІ ступенів. В юнацькі роки дуже любив випалювати картини, на яких зображував кораблі. В його рідній школі на виставці робіт учнів є його картини.
Після закінчення у 2008 році поступив до Черкаського державного технологичного університету, здобув спеціальність інженера-механіка. Після закінчення працював у місцевому сільгосппідприємстві «Сердюківка». Мав своє маленьке діло з продажу окулярів. Олеже мав своє хобі – дуже полюбляв риболовлю, свій улюблений спінінг брав усюди, навіть коли пішов воювати взяв із собою. 

Олеже завжди був на позитиві, посмішка майже не сходила з його обличча, Він завжди міг знайти слова підтримки в будь який складній ситуації для товаришів. З дитинства був дуже патриотичною людиною. Молодший брат розповідає, що коли сталася окупація Криму, коли почалися перші зіткнення з ворогом на Донбасі, він одразу вирішив піти захищати рідну Батьківщину, збирався податися до лав добровольчого батальону «Айдар», але батьки йому цього не дозволили. Тому він таємно пройшов медичну комісію, отримав усі дозволи та у лютому 2016 року підписав контракт з ЗСУ.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки