США вводять заборону на електроніку в ручній поклажі на деяких рейсах

Прилади, що перевищують розмір мобільного телефону, буде заборонено брати з собою в кабіну літака авіаперевізників з декількох країн Близького Сходу.США вводять нові правила перевезення електронних приладів в ручній поклажі під час авіаперельотів з країн Близького Сходу. Прилади, що перевищують розмір мобільного телефону, буде заборонено брати з собою в кабіну літака з вівторка, 21 березня, повідомляє Reuters з посиланням на представника американського уряду.

Напередодні в офіційних мікроблогах Twitter авіакомпаній Saudi і Royal Jordanian Airlines були опубліковані повідомлення про нові правила перевезення електроніки. Згідно з ним, крім мобільних телефонів в кабіну лайнера буде дозволено взяти також медичні прилади, необхідні пасажирам.

Видалення повідомлень могло бути пов’язане з їх передчасної публікацією, оскільки офіційної заяви про нові правила з боку Міністерства національної безпеки США ще не було.

За даними агентства, що вводиться жорсткість правил не торкнеться американських авіаперевізників і торкнеться ряд авіакомпаній з країн Близького Сходу.

У свою чергу, американський телеканал CNN розповсюдив інформацію, що заборона на перевезення електронних приладів в ручній поклажі може бути з погрозами терористичного угруповання «Аль-Каїда на Аравійському півострові». Жорсткість правил може торкнутися авіаперевізників до 13 близькосхідних держав, серед який, крім Саудівської Аравії та Йорданії, а також Єгипет, ОАЕ та інші.

Ця новина також на сайті Deutsche Welle.

Facenews

Загрузка...