Стало відомо про що говорили на зустрічі Порошенка з лідерами фракцій

В Адміністрації Президента України завершилася зустріч Президента України Петра Порошенка з керівниками фракцій і груп Верховної Ради.

Темою встречибыла, по-перше, відстрочка траншу МВФ.

Питання про надання Україні траншу МВФ може бути розглянуто в кінці березня, повідомила заступник голови фракції «Блок Петра Порошенко» Ірина Луценко після зустрічі президента України з представниками фракцій Верховної Ради.

«Мова йшла про те, що може бути перенесене (розгляд питання про надання траншу – ред.) до кінця березня. Коли ми завершували зустріч, дзвонили з МВФ, і прем’єр-міністр пішов спілкуватися. І президент, коли завершив з нами зустріч, приєднався до цієї розмови», — сказала вона журналістам у понеділок ввечері.

Мова також йшла про е-декларації, заміну членів ЦВК. Також президент запитав у присутніх, чи не проти вони завтра знову повернутися до питання про вибір аудитора НАБУ.

Узгодження по Рахунковій палаті перенесли на четвер. Порошенко наполягав на своєму проекті щодо подвійного громадянства, він хоче, щоб його розглянули на цьому тижні.

У свою чергу прем’єр-міністр Володимир Гройсман сказав, що обіцяє подати законопроект щодо підвищення пенсій найближчим часом.

Facenews

Загрузка...