Теплохід «Принцеса Дніпра» буде возити туристів з Одеси в Київ

0


20 червня 2017 | 10:36 | 0

Теплохід «Принцеса Дніпра», який нині працює на маршруті Одеса – Фетешті (Румунія), в липні продовжить свої круїзи до Києва. Про це повідомили в прес-службі Адміністрації Одеського порту.

 

Як і планувалося, вранці 20 червня відбувся п’ятий у цьому сезоні захід у Одеський порт пасажирського теплохода «Принцеса Дніпра» типу «річка-море». На борту туристи, головним чином громадяни Німеччини, Швейцарії та Румунії. Усього – 140 осіб.

 

«Це найбільше число мандрівників з моменту поновлення причорноморських круїзів, що свідчить про зростання популярності маршруту», – зазначили в порту.

 

Увечері «Принцеса…» візьме курс на Вилкове.

 

Наступний, 6-й захід речника до Одеси відбудеться вже в липні. У графіку лайнера передбачений невеликий перестій. Потім рейси відновлять за продовженим маршрутом: від Києва до румунського порту Фетешті на Дунаї.

 

«Таким чином, круїз зв’яже дві великі річки Чорноморського басейну, і судну, яке, судячи з назви, панує над Дніпром, представиться можливість показати іноземним гостям свої «володіння», – сказано в повідомленні.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки