The Times: РФ вже почала новий етап Холодної війни, і США доведеться взяти в ньому участь

0


У другій половині 20-го століття конфлікт між СРСР і США ледь не переріс у відкриту війну, але світ принаймні двічі опинявся за крок до ядерного знищення через крайнощів і помилок.

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

Останній радянський лідер Михайло Горбачов застерігає, що Холодна війна може поновитися. Тому Заходу варто «відновити довіру» з Росією. Ці слова можуть здатися точними і своєчасними, враховуючи суперечливі політику і риторику президента Дональда Трампа. Однак, незважаючи на всі очікування, він може рухатися до дипломатичної позиції, яка має сенс. Про це пише видання The Times, пояснюючи, що вона передбачає американське протистояння проти Росії за її агресивна і зухвала поведінка, а також паралельну роботу над налагодженням зв’язків з Китаєм на основі спільних інтересів.

Можна провести паралель між таким підходом і політикою США на початку 70-х.

«Критики можуть назвати це відновленням Холодної війни, але, як вважали США і їх союзники з кінця Другої світової війни до розпаду СРСР в 1991 році, це може виявитися кращим способом, щоб зберегти мир і безпеку», — йдеться в статті.

Горбачов мав рацію, коли висловлює занепокоєння з-за поганих американо-російських відносин. Але винен в цьому режим Володимира Путіна і його брехливе, експансіоністська поведінку. А також його кампанії проти незгодних, яких він наважувався вбивати навіть на території інших країн, як це сталося з Олександром Литвиненком у Лондоні в 2006-му році. Своєю агресією проти України і анексія Криму Путін порушив кордони в Європі грубою силою.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий