Треба захоплювати: як в «ДНР» залякують мирне населення

Терористи «Л/ДНР» провели «мобілізаційні збори» і продовжують залякувати мирне населення новим етапом війни. Про це пише «Сегодня», передає Оглядач.

«По телевізору постійно нагнітають, мовляв, «війна не закінчена, треба воювати, мстити, захоплювати»… загалом, нервування і тиск. Люди тільки-тільки трохи заспокоїлися після чергового перемир’я. Хоча яке перемир’я, коли з міста постійно стріляють кудись… І починається метушня, мовляв, все в штики! А куди в штики? Бойовики не хочуть нічого закінчувати, вони хочуть воювати. Але у них уже все розбігаються. Тому хочуть зібрати всіх чоловіків, хто залишився і працює в Донецьку, і кинути їх у бій», — розповіла мешканка Донецька Олена.

Бойовики намагаються залякати навіть дітей, оголошуючи у школах навчальні «тривоги» і евакуації.

«До цього, напевно, півроку такого не було, а зараз щось заметушилися…Я не збираюся воювати за прийшлих з Росії маргіналів. Разом з кримінальниками не хочу і не буду. Я не буду воювати проти українців, тому що я громадянин своєї країни, нехай і живу на тимчасово окупованій її частини. Я допомагаю армії, плачу податки зі своєї зарплати. Мій роботодавець знаходиться на заході України, зарплата офіційна, з усіма відрахуваннями і податками», – зазначив донеччанин Дмитро.

На пропаганду щодо дітей і військову істерію скаржиться і дончанка Жанна:

«Ні вони самі, ні дітей своїх вони не відпускають воювати. А нашим, значить, треба! Готують з дитинства «гарматне м’ясо» – всі табори якісь військові організовують на уроках голови забивають, що треба йти воювати».

Источник

Загрузка...