Тримайтеся міцніше!!! Стали відомі приголомшливі таємниці з біографії Єгора Соболєва

0


Анатолій Матіос звинуватив нардепа від "Самопомочі" Єгора Соболєва у підробленні військової облікової справи. Мовляв за два-три роки до війни в облікову справу громадянина Зіміна, він же Соболєв, були внесені зміни шляхом підроблення, передає Корупція.Інфо

Популярне: Дитина захлинулася в утробі: стало відомо про жахливу загибель породіллі в українській лікарні

Що криється за цією гучною заявою? Які факти своєї біографії приховує народний депутат Єгор Соболєв. Про це ми поцікавилися у нього самого.  

 – Єгоре, чому ти з Зимiна Єгора Анатолiйовича змінив прізвище на Соболєва Єгора Вiкторовича?

  – Рiч у тому, що, коли менi було два роки, мiй батько, хiрург Анатолiй Зимiн, з Чорнобиля, трагiчно загинув. А коли менi було шісь рокiв, моя мама вийшла замiж за iншого чоловiка, Вiктора Семеновича Соболєва, який мене й виховував. Тож у шiсть рокiв мати змiнила моє прiзвище. Прiзвище Соболєв я ношу й досi. У Радянському Союзi була традицiя, що коли жiнка одружується з iншим, то дiти беруть прiзвище вiтчима. Моя мати з Вiктором Соболєвим познайомилася в Росiї, у Сибiру. Ми тодi жили в Iркутськiй областi, у мiстi Желєзногорську. Тому документи про змiну прiзвища й зберiгаються у цiй країнi.   – А як й коли приїхав з Росії в Україну й як набув українське громадянство?  

– Я народився в Росії, на Кубані, у Краснодарі, де досі живуть мої батьки. Вони дуже багато переїжджали, жили і в Україні. В однорічному віці я мешкав у Донецьку. Звідти моя сім'я переїхала до Сибіру будувати БАМ, а потім знову до Донецька. Через деякий час знову переїхала на Сахалін. Тобто за життя мені довелося пожити і в Сибіру, і на Сахаліні. Саме зі Сахаліну у віці 18 років я переїхав до України, у Донецьк, де у мене на той час жила бабуся. Пам'ятаю, приземлився у донецькому аеропорту, сів на тролейбус й поїхав до бабусі, щоб робити кар'єру вже в Україні самостійно, без батьків. Переїхавши в Україну, я отримав посвідку на проживання й одразу почав процедуру набуття громадянства. Ніякого російського паспорта я ніколи не мав. Мав лише спеціальну вкладку на двох сторінках, котру додали в радянський паспорт, що його отримав у віці 16 років.  

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки