У Греції виявлені підозрілі посилки, адресовані політикам ЄС

Поліція Греції виявила на пошті в Афінах вісім посилок, в яких може перебувати вибухову речовину. Посилки були адресовані європейським чиновникам.Поліція Греції виявила на пошті в Афінах вісім посилок, в яких може перебувати вибухову речовину. Як заявив представник поліції, посилки були адресовані «чиновникам в європейських країнах», повідомляє в ніч на вівторок, 21 березня, AFP.

За даними поліції, в посилках був виявлений вибуховий механізм, схожий на той, що був всередині присланої з Греції посилки, що вибухнула в руках співробітниці в офісі Міжнародного валютного фонду (МВФ) в Парижі 16 березня. В результаті вибуху жінка отримала легкі травми рук та обличчя.

Раніше, 15 березня, посилка з вибуховою речовиною була виявлена у федеральному міністерстві фінансів ФРН в Берліні. Фахівці техніко-криміналістичного інституту доставили небезпечну знахідку на ділянку для виробництва вибухів на околиці Берліна і вивчили її. Як з’ясувалося, в коробці знаходився запобіжник і суміш, використовувана для виробництва піротехнічних засобів, яка вибухнула б при розкритті посилки. Ніхто не постраждав.

Передбачається, що відправником двох посилок в Париж і Берлін була грецька левоэкстремистская організація «Змова вогняних осередків», яка виникла не пізніше 2008 року. Її учасники звинувачуються в організації численних підпалів і вибухів.

Нинішні інциденти сталися напередодні відновлення переговорів між Грецією та європейськими кредиторами. В даний час існують розбіжності з приводу надання Греції останнього грошового траншу в рамках 3-го пакету фінансової допомоги обсягом у 86 млрд євро, який був наданий Афінам в 2015 році.

Ця новина також на сайті Deutsche Welle.

Facenews

Загрузка...