У Греції виявлені підозрілі посилки, адресовані політикам ЄС

Поліція Греції виявила на пошті в Афінах вісім посилок, в яких може перебувати вибухову речовину. Посилки були адресовані європейським чиновникам.Поліція Греції виявила на пошті в Афінах вісім посилок, в яких може перебувати вибухову речовину. Як заявив представник поліції, посилки були адресовані «чиновникам в європейських країнах», повідомляє в ніч на вівторок, 21 березня, AFP.

За даними поліції, в посилках був виявлений вибуховий механізм, схожий на той, що був всередині присланої з Греції посилки, що вибухнула в руках співробітниці в офісі Міжнародного валютного фонду (МВФ) в Парижі 16 березня. В результаті вибуху жінка отримала легкі травми рук та обличчя.

Раніше, 15 березня, посилка з вибуховою речовиною була виявлена у федеральному міністерстві фінансів ФРН в Берліні. Фахівці техніко-криміналістичного інституту доставили небезпечну знахідку на ділянку для виробництва вибухів на околиці Берліна і вивчили її. Як з’ясувалося, в коробці знаходився запобіжник і суміш, використовувана для виробництва піротехнічних засобів, яка вибухнула б при розкритті посилки. Ніхто не постраждав.

НАЖМИТЕ НА СТРЕЛКУ , чтобы читать далее

Загрузка...