Український скандал у Вашингтоні

0


Набирає силу скандал з інформацією про ймовірне втручання українських політиків і бізнесменів в американську виборчу президентську кампанію.

Як стало відомо, Київ «поставив не на того кандидата і двічі помилився. Спочатку, він наполегливо підігравав Клінтон, яка програла вибори. І другий раз, коли стали спливати факти втручання українських чиновників у виборчий процес. І замість того щоб швидко загасити скандал, що розпалюється, Київ , як і Москва, робить вигляд , що відбувається, його не стосується і не буде мати ніяких наслідків для американсько-українських відносин при президентах Трампа і Порошенка. Американці і так обурені небезпечної роллю путінської Росії в цій історії, але тепер з’ясуються, що й Україна теж брала участь у цьому процесі. І Вашингтоні підозрюють, що Київ діяв так зухвало і непристойно не без відома Кремля.

Тому американці свідомо пов’язують «російське вторгнення» Путіна в політичне життя США, у президентську виборчу кампанію з авантюрною спробою оточення українського президента Порошенко підіграти одному з кандидатів — Клінтон. Тим самим, вони показують , що Путін і Порошенко — це одна і та ж проблема, яку вони будуть обов’язково вирішувати. Вони свідомо «опускають» самотнього, втомленого і озлобленого Путіна до рівня Порошенко. І в теж час, «дьяволизируют» Порошенка до рівня Путіна. Така тактика американців, з одного боку, сильно ображає російського президента Путіна, який вважає себе набагато вище Порошенко. А з іншого боку , стимулює таємне взаємодія Кремля і Банкової, яке навряд чи буде підтримуватися українцями і викличе протести. Але американці вже не бояться прихованого співпраці і взаємодії Порошенко і Путіна. Особливо після того, як Росія напала на Україну. У кінцевому рахунку, «пакетування» Путіна і Порошенко в одну комплексну проблему дозволить зменшити їх свободу дій, збільшить ймовірність здійснення ними політичної помилки і направить одного з них на шлях зради іншого.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий