ВАЖЛИВО!!! Яценюк зробив карколомну заяву про головну ціль України! Це стосується кожного з нас!

0


Лідер «Народного фронту» високо оцінив чітку позицію уряду Канади у питанні необхідності відновлення територіальної цілісності України, а також подякував за підтримку в процесі навчань українських військових.

«Головна мета моєї країни – стати членом НАТО. Сьогодні українське військо захищає не тільки територіальну цілісність України – ми захищаємо кордони країн-членів НАТО», – наголосив лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк в інтерв’ю телеканалу CBC у ході робочого візиту до Канади, передає прес-служба "Народний фронт, – передає Корупція Інфо

Популярне: Не виспався? Парубій ТАКЕ сказав про Верховну Раду, що важко помістити в голові

 

«Очікую, що питання України буде піднято на саміті Великої сімки, і ми покладаємося на ваш уряд, вашого прем’єр-міністра, міністра закордонних справ у підтримці українського народу», – додав він.

Яценюк наголосив, що «Росія постійно звинувачує НАТО в тому, що воно практично несе загрозу Росії». «Але загроза вільному світу – це Російська Федерація. Вони незаконно анексували Крим, направили свої війська в Донецьк і Луганськ в моїй країні. І президент Путін вчинив міжнародний злочин», – підкреслив лідер «Народного фронту».

Відповідаючи на запитання журналіста, який меседж від прем’єр-міністра Канади Україна хотіла б почути на саміті НАТО, Арсеній Яценюк сказав: «Основний меседж – що Росія несе загрозу вільному світові, країнам-членам НАТО і насамперед моїй країні».

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

1
2
Загрузка...