Вчені назвали п’ять речей, які не варто робити після їжі

Американські вчені назвали ті п’ять занять, які не радять робити людині після вживання їжі. Здебільшого всі ці речі ми після їжі і не робимо, але, можливо, є ті, хто займається подібним після вечері.

Першим ділом вчені запевняють людей в тому, що після їжі не варто вирушати у ванну, та й взагалі купатися в цілому. Фахівці радять починати водні процедури мінімум через півгодини після вживання їжі. Причиною цього вони називають підвищення температури під час купання. З-за високої температури організму доводиться відправляти до шкіри більший приплив крові і з-за цього порушується травний процес.

Також вчені не радять вживати гарячі напої після щільного сніданку. Стосується це правила і чаю, який багато людей люблять випити після їжі. Можна навіть сказати, що вчені найбільше акцентує увагу саме на чаї, який заважає засвоєнню заліза з їжі.

На думку вчених відправлятися спати теж не найкраща ідея після прийому їжі. Подібна ідея може спровокувати печію, а пізніше може привезти до підвищення кислотності в шлунку.

Також на повний шлунок дослідники не радять вдаватися до тренувань. Будь спорт після будь-якої їжі здатний спровокувати нудоту, гикавку, а в деяких випадках і більш серйозні наслідки. Краще вдаватися до спокійних прогулянок, але аж ніяк не до бігу або навіть спортивній ходьбі.

Куріння, яке і так само по собі є дуже згубною звичкою, стає ще більш шкідливою після прийому їжі. Вчені це також пояснили. Під час травлення всі системи нашого організму працюють на повну потужність і, відповідно, поглинання нікотину також відбувається з подвійною силою. Вважайте, що абсолютно всі згубні впливу куріння посилюється при курінні після їжі.

Facenews

Загрузка...