Вінницьке шляхове управління купить вакуумно-прибиральну машину зі сніговим відвалом у фірми «Коннект» на суму майже 9,9 млн грн


27 березня 2017 року Комунальне підприємство «Вінницьке шляхове управління» провело конкурс на закупівлю вакуумно-прибиральну машину зі сніговим відвалом через систему електронних закупівель «Prozorro». За результатами було акцептована пропозиція ПАТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Коннект» з сумою закупівлі майже 9,9 мільйонів гривень.

Всього в аукціоні брали участь 2 компанії – ПАТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Коннект» і ТОВ «Укрспецтехинвест».

За результатами конкурсу було укладено договір на закупівлю вакуумно-прибиральної машини зі сніговим відвалом з ПАТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Коннект» на суму 9 869 172 гривень.

Також, за допомогою аналітичної платформи «YouControl» —https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/36085246/, Громадської організації «Верховенство права» вдалося з’ясувати, що переможець торгів – ТОВ «Сучасні вантажівки», створене у липні 2008 року зі статутним капіталом 52 500,00 гривень. Засновниками підприємства значаться ТОВ «Ріалто» та ПАТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Коннект». Кінцевим бенефіціарним власником підприємства значиться якась Ольга Міщанина. Підприємство почало брати участь у закупівлях з грудня 2014 року.

Вищевказаний аукціон, пройшов без видимих порушень, однак так буває далеко не завжди і у випадку якщо Ви все-таки зіткнулися з дискримінацією або порушеннями прав, закликаємо повідомляти про такі факти в Громадську організацію «Верховенство права» на електронну пошту http://verhovenstvo.com/contacts.

 

Источник

Загрузка...