“Врятувати країну можна одним чином – не пропустивши знову мафію до влади”, – Тимошенко

5


Команда “Батьківщини” – це єдина в Україні команда, яка до останньої краплі крові та до останнього подиху служитиме нашій державі, це команда, яка може перемогти, взяти відповідальність і дати людям результат. Про це заявила лідерка партії Юлія Тимошенко, виступаючи перед учасниками 14-го з’їзду, який проходив сьогодні, 16 вересня, в Києві.

Тимошенко порівняла свою політичну команду з альпіністами, які працюють в одній зв’язці: “Кожен робить своє, але дає шанс всій Україні. А той, хто “провалився”, не себе провалив, а  практично скинув вниз всю команду і примусив терпіти наругу над  державою”.

За словами парламентарки, вибори в об’єднані територіальні громади – це перший тур до перемоги на всіх інших виборах (президентських і парламентських).

Тимошенко зазначила: сьогодні проти команди “Батьківщини” Кремль і антиукраїнська влада. “Саме тому нам потрібно об’єднатися з усіма демократичними силами і дати країні такі команди в ОТГ, які не дозволять стерти з обличчя землі половину сіл разом з інфраструктурою”, – пояснила політик.

Лідерка “Батьківщини” закликала показати високий клас на місцевих виборах 29 жовтня цього року та закласти основу для перемоги на президентських і парламентських виборах – “заради України, а не заради посад”.

Источник

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий