Всі готуються до великої війни

Не факт, що вона буде в тому форматі, як нам малює її кіно, але готуються всі.

У будь-якому випадку, ми зараз живемо з Вами під час вмирання останніх диктатур в старому їх розумінні — де є довічний диктатор або група осіб узурпували всю владу.

Такі режими як в РФ або КНДР, Зімбабве — це останні анахронізми. Будуть ще, можливо, спроби створення країн з недогероем на чолі, але швидше за все, всі вони швидко і погано закінчаться.

Людство переходить в нову еру. Це буде постинформационная революція.

Інтернет вже поєднав жителів Африки і Австралії, Китаю, Норвегії, веганів і байкерів, агностиків і мормонів…

Комунікація та обмін інформацією досягають неймовірних розмірів.

Невыходя з дому, Ви можете побачити будь-який музей або документ, отримати консультацію Ізраїльської клініки, зареєструвати бізнес на іншому континенті, здобути освіту…

І це все стало можливим для людей, які ще 15 років тому кричали у вікно п’ятиповерхівки «Коля скинь мячь» або збирали рис за миску супу, а може їздили по 10 км в школу на верблюді туди і назад.

Зараз, навіть в Тибеті, немає майже ні одного великого села, де б не було комп’ютерного клубу, в якому діти грають по сітці з гравцями зі всього Світу.

Безпілотні таксі і роботи це вже реальність.

Робота натирача можна купити в Києві дешевше нового айфона.

Штучний інтелект — це питання декількох років. Люди на Марсі — декількох десятків. Середній вік за 100 років — питання цього століття.

І всьому цьому Диву, загрожує кілька уе**нів з ядерними боєголовками, межею мріянь яких — це палаци, тонни Au, і удолетворение тваринних інстинктів в неприродному масштабі і формах.

Мало того, що заважають їх народам не лише в розвитку і приєднання до цивілізованого співтовариства, але ще й смеющих відбирати чужі території, навіть не освоївши свої, або вести шантаж ресурсами, які за фактом є надбанням всього людства і вже тим більше заслугою чужих технологій.

І теракти. Скільки заарештували російських шпигунів у США і Європі за ці роки? Чим вбили дядька пухкого хлопчика з КНДР у міжнародному аеропорту — зарином?

Дикуни намагаються лякати, кричати, погрожувати, підривати і труїти, шантажувати…

Це останній бій авторитарних режимів з повзучим настанням цивілізації.

І вже заздалегідь відомо, хто переможе.

Невідомо скільки ще постраждає.

Facenews

Загрузка...