Встигнути до 2019 року: що задумав Порошенко

0


Фейсбук-користувачам це складно зрозуміти, але саме вКонтакте була найпопулярнішою соціальною мережею в Україні — через неї розганялися новини, через неї люди об’єднувалися. Порошенко краще Януковича розуміє особисті ризики, які несе для нього інтернет. Насуваються вибори президента. Тому, вгамувавши телебачення, тепер прийшла черга зачищати головний канал мобілізації людей.

Несе вКонтакте загрозу? Так, як будь-яка соціальна мережа. Це — дорога, по ній може їхати трактор, а може — танк. І, якщо б стояла мета боротьби з російським впливом, існують методи роботи всередині мереж, а не їх тотальне блокування. Простіше кажучи, треба ставити блок-пости, а не руйнувати дорогу.

Все це погано закінчиться. Тому що ідея Порошенко — перевести фокус суспільної дискусії: з боротьби з корупцією на тему свого псевдо-патріотизму. Він буде вигадувати все нові і нові ідеї, покликані створити ілюзію, що саме він — головний заслін від російської агресії. І паралельно буде просувати сценарій знищення НАБУ і дискредитації антикорупціонерів. На мові політтехнологій це називається «змінити порядок денний країни». Щоб встигнути до 2019 року, треба починати вже зараз.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

1
2
Загрузка...