Вже зовсім скоро!!! Саакашвілі збирається до Києва і планує… Не попадайте від почутого

0


17 жовтня екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі збирається влаштувати у Києві акцію. Про це політик написав у своєму Facebook, передає Корупція.Інфо.

Популярне:Оце так новина!!! Гройсман розповів, що зроблять з Саакашвілі, коли він приїде до Києва

"Ми вирішили приєднається до ініціативи громадських активістів і зібратися в Києві 17 жовтня з трьома вимогами: створення антикорупційних судів, скасування депутатської недоторканності, прийняття нового виборчого закону. А решту вимог ми будемо збирати по всій Україні до 17 числа", – повідомив Саакашвілі.

Зазначимо, що після перетину українського кордону минулого тижня Саакашлвілі не загрожує арешт, у цьому запевнив генпрокурор України Юрій Луценко. 

10 вересня Міхеіл Саакашвілі, якого позбавили українського громадянства, в'їхав на територію України через КП "Шегині", що у Львівській області, хоча збирався зробити це через КП "Краковець" у цій же області. Кордону він дістався автобусом. Спочатку він намагався перетнути кордон на поїзді Інтерсіті "Перемишль – Київ", однак його затримали через "особу, яка не має підстав для в'їзду в Україну". Від 13 вересня екс-президент Грузії розпочав своє турне Україною – першім містом для відвідин було обрано Чернівці.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий