Як Алчевськ звільнили від української води

Після того, як славні ополченці ЛНР «звільнили» Алчевськ, місто став відчувати перебої з постачанням води. Інтелектуального рівня борців з фашизмом, на жаль, не вистачило щоб усвідомити просту річ — якщо водозабір залишиться на українській стороні, а вони при цьому будуть стріляти в цю сторону, то місто швидше за все залишиться без води. Зрозуміло, так і сталося.

Якийсь час добре українську державу безкоштовно забезпечувало водою горду «луганську республіку», але оскільки борці з фашизмом відмовилися платити за бандерівську воду, зрештою подачу скоротили до мінімуму.

Тепер Алчевськ отримує воду в дуже урізаному кількості за графіком. Місцями вода йде раз на два дні. Але це ще не межа. До літа місто швидше за все, перейде на новий графік — раз в три дні. Про це заявила «мер» міста Наталія Пяткова (яку ніхто не обирав).

Після цього ще якийсь чиновник поскаржився, що Україна припинила подачу води в місто. Ось які бандерівці нехороші! Ми їх вбиваємо-вбиваємо, в підвалах пытаем-пытаем, обстреливаем-обстреливаем, а вони нам воду не хочуть давати, гади такі.

Ну нічого. Зате в ЛДНР страшно пишаються тим, що платять за комуналку менше, ніж в Україні. Мовляв, он які в Києві тарифи високі, а у нас майже комунізм! Ось тільки безкоштовно, як відомо, нічого нікому не дається. І якщо платити за воду копійки, то й отримувати її доведеться за графіком, раз на кілька днів.

Так буває, коли до влади приходить купка ідіотів і грабіжників, не здатна прорахувати наслідки своїх дій на кілька кроків вперед.

Самий кайф — це коменти під новиною в паблике Алчевськ.

«Гроші не пробували платити за воду в Україну? Виходить, що три роки все на халяву жили і тарифами пишалися, цікаво зараз як ціну за воду ставити будуть?»

«Догралися. Довелося визнати, що догралися. А як інакше? Три роки не платили ні за що. Люди платили, але все осідало в кишенях «народних» чиновників. Хоча і людям все було пофіг — головне, добре то як, тарифи такі низькі, Україна припиняє існування… І думали, що водоканал, яким повинні 300 млн грн, буде і далі працювати собі в збиток, людям зарплати не буде платити за електрику ЛЕО 140 млн — не буде платити. А воно раз — і все змінилося. А «влада» нічо і не думали про майбутнє регіону. Про своє майбутнє думали, як крали, а про людей не думали. Ну, що сказати — і шкода людей, і самі ж обирали свій шлях «злодійський» демократії».

«Хохли за такі речі майдани збирали б, і у них би ці діячі давно б рясніли в інтернеті сидять в сміттєвих баках з помиями»

«Води немає, бензину немає, завод, шахти націоналізували — зарплати немає! Ну ви тут тримайтеся, вам всього доброго, гарного настрою!»

НАЖМИТЕ НА СТРЕЛКУ , чтобы читать далее

Загрузка...