Як Порошенко на зустрічі з лідерами фракцій тиснув на «точки дотику парламенту і Кабміну»

Під час зустрічі в АП президента України Петра Порошенка з лідерами парламентських фракцій йшлося про склад Центральної виборчої комісії (ЦВК), пенсійну реформу, кінематографії в поєднанні з українською мовою і блокаді Донбасу.

Про це в ефірі 112 Україна розповіла нардеп від БПП Ірина Луценко.

«Йшов широкий діалог щодо кандидатур на членів ЦВК, враховуючи ситуацію з Охендовским. Знайшли консолідовану позицію щодо законопроектів про кінематографію, пов’язаних з українською мовою і т. д. Дуже цікавий діалог відбувся з Гройсманом. Задавалися питання щодо пенсійної реформи. Вирішили, що найближчим часом ця реформа буде надрукована, щоб провести діалог з суспільством і парламентом», — зазначила Луценко.

«Поговорили про те, що меморандум з МВФ буде оголошено, як тільки цей офіційний документ буде підписаний і узгоджено, щоб суспільство і парламент могли побачити, про що уряд домовився, немає там противоукраинской позиції, що відстояно, позиція України в цілому. Це буде проявлятися в пенсійній реформі», — додала вона.

Також Луценко уточнила, що говорили про наслідки торгової блокади, а також ситуації з металургією.

«На зустрічі був спікер парламенту, прем’єр-міністр, керівники фракцій. Розмова в осовном стосувався налагодження роботи парламенту, пошуку точок дотику між парламентом і Кабміном. Ми домовилися, що меморандум МВФ буде оголошено, як тільки він буде підписаний. Також ми проаналізували наслідки блокади», — розповіла Луценко Українській правді.

Вона додала, що Гройсман під час зустрічі виходив на переговори з МВФ. А після закінчення розмови з депутатами до переговорів приєднався і Порошенка.

Також, за словами Луценка, розгляд питання надання траншу Україні поки перенесли на кінець березня.

Источник

Загрузка...