Як закарпатка зцілює людей молитвою та іконою

0


Після молитви Мирослави Білецької із Закарпаття ікона Ісуса Христа, яка висіла в її кімнаті, замироточила. Незабаром у дівчини з’явилася здатність зцілювати людей.

У родині Білецьких із села Рокосово Хустського району (Закарпаття) дев’ять років тому сталося горе – дядько Мирослави потрапив в автомобільну аварію і пошкодив хребет. 30-річного чоловіка паралізувало. 9-річна племінниця обіцяла йому: «Я виросту, стану лікарем і вилікую тебе».

Дві ікони – Ісуса Христа і Пресвятої Богородиці – подарували батькові Мирослави в січні цього року. Ікони були куплені в місті Хуст та продавці запевнили, що вони освячені в монастирі. Образи повісили на стіну в кімнаті Мирослави.

«Спочатку по тілу розлилося тепло, потім я відчула, немов хтось тримає мене за руку»

– В один з квітневих днів близько шостої години вечора я стала на коліна перед іконами і почала молитися, – розповідає Мирослава. – А в кінці сказала: «Господи, прости мене, якщо я згрішила. І прости всіх людей, тому що всі ми грішні. Якщо прощаєш, дай якийсь знак». Дивлюся на засклену ікону Ісуса Христа, а вона вся покрилася вологою, ніби росою, – і рама, і скло. Але жодна крапля не впала на землю. Подумала, що це мені ввижається, взяла ікону в руки, і лише тоді миро полилося на підлогу. Я побігла до бабусі…

– Бачу з літньої кухні, що внучка біжить з іконою: «Бабусю! Нас Ісусик почув!.. »- згадує бабуся Мирослави. – І показує ікону. Від неї такий аромат виходив!.. Незабаром з поля повернулися батьки Мирослави. Дізнавшись, що сталося, оторопіли від несподіванки.

– Увечері я знову відчула заклик помолитися (з малих років Мирослава молиться принаймні двічі на день. – Авт.), – продовжує дівчина. – Ікона Ісуса Христа стояла на журнальному столику, перед яким я опустилася на коліна, а руки поклала на стільницю. Спочатку по тілу розлилося тепло, потім я відчула, ніби хтось тримає мене за руку. Підняла голову і бачу, що очі Ісуса розширилися, а рук його на іконі не видно, вони немов на моїй руці. І тут же почувся голос: «Ти була почута. Цими руками зможеш відчувати людський біль і лікувати». Я відповіла: не можу, адже грішна і не варта. Через кілька секунд все закінчилося.

На наступний день під час молитви Мирослави знову відбулися незбагненні речі, свідками яких стали її мама і бабуся.

– Ми з невісткою раптом почули з кімнати Мирослави її емоційний вигук, – продовжує бабуся. – «Ні! Ні! Не можу! Я не варта!..» Забігаємо і бачимо, як внучка, яка стояла на колінах перед столиком, опираючись на щось невідоме, піднялася в повітря! Її коліна відірвалися від землі, а лікті – від столика, деякий час вона ніби парила в невагомості!..

– Мені стало страшно, я намагалася чинити опір і тут відчула в руках всі хвороби людей – тяжкі та жахливі, а в наступну мить піднялася в повітря, – пояснює Мирослава. – А коли опустилася, стало так легко і приємно, що хотілося літати. І відразу перед очима почали з’являтися картини. Перша: якщо батько не кине курити, то через два роки помре. Я попередила його, і він кинув. Потім про брата. Я побачила, що він зв’яжеться з поганою компанією і потрапить до в’язниці. Через кілька днів до нас дійсно прийшли міліціонери. Виявилося, брат був свідком і мимовільним учасником якоїсь події. Потім я побачила племінницю Марійку. Що у неї біля ока з’явиться червона плямка і пов’язане воно з хворобою серця. Коли через два тижні тітка з дитиною прийшли до нас в гості, я дійсно побачила в оці Марійки червону плямку. Її мама сказала, що воно з’явилося недавно, а дочка стала нервовою і збудженою. Я піднесла дівчинку до ікони, помазала миром і взяла за обидві руки. Всередині у мене ніби все перевернулося… Через кілька днів тітка подзвонила і сказала, що плямка зникла, а Марійка знову спокійна.

«Люди не хочуть вірити в Бога. Їм обов’язково потрібно якийсь доказ, який можна побачити, помацати»

Сім’ю Білецьких відвідав сільський священик отець Степан, який побачив в події Божу благодать. Із ним прийшли кілька людей із церкви, розпитували Мирославу, як все сталося, і переконували піти разом з іконою в монастир. Дівчина відповіла, що піде, але тільки якщо відчує заклик.

Новина про Мирославу швидко поширилася по селу, і незабаром до неї натовпом повалили люди з різними болячками. Приходили навіть з сусідніх районів і областей.– Перші зцілення були найсильнішими, – згадує Мирослава. – Мені в кімнату на руках занесли п’ятирічного хлопчика з хворобою головного мозку. Він не ходив, не говорив, навіть не відкривав очей. За словами лікарів, жити дитині залишалося два тижні. Я помазала миром його лоб, руки, ноги, взяла за руки. І відчула те саме, що і з маленькою Марійкою, – все всередині перевернулося, ставало то жарко, то холодно…

І раптом хлопчик встав на ноги і, обнявши маму, сказав: «Пішли додому». Потім приносили ще одного хлопчика, який з народження хворіє на дитячий церебральний параліч. У мене він вперше став на ноги.

Приходили жінки з варикозним розширенням вен, на їхні ноги страшно було глянути. Після сеансу у деяких вени почали затягуватися на очах. Було також багато жінок, які з різних причин не могли завагітніти. І вісім з них після мого сеансу подзвонили і сказали, що чекають на дитину. Якось прийшли чоловік і дружина з Тячівського району, у яких пропала дочка – поїхала на сесію в Івано-Франківськ і зникла. Я побачила, що це пов’язано з хлопцем і грошима (батьки дівчини – заможні люди). І що зникла знаходиться не в Івано-Франківську, а в Харкові. Коли мене запитали, чи все з дівчиною в порядку і що саме вона робить в цю хвилину, я виразно побачила, як її завели в якусь кімнату дали поїсти і попити. Через кілька днів дівчину дійсно знайшли в Харкові. Коли родичі запитали, що вона робила під час мого сеансу, то почули: «Мене завели в якусь кімнату і дали поїсти і попити».

Весь цей час ікона не припиняла мироточити, особливо інтенсивно – після молитов Мирослави. На молитви інших людей вона не реагувала. Потік з бажаючих зцілитися все збільшувався…

– У мене тоді почалися різні бачення і з’являються до сих пір, – каже дівчина. – Сенс самого першого полягав у тому, що я можу зцілювати людей тільки безоплатно. Одного разу приснилася жінка з хворими грудьми, а на наступний день вона прийшла до мене. Після сеансу подзвонила і сказала, що обстеження показало – патологія зникла. Було у мене також бачення, що паралізований дядько встане на ноги. Але не відразу, для цього потрібен час… А ще я дуже важко переношу, якщо до ікони торкаються інші люди. Можна тільки до рамки.

У Рокосові щодо скоєного з Мирославою висувають різні версії. Сама дівчина вважає, що це знак згори.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

1
2
Загрузка...