Жителі Запоріжжя б’ють на сполох в соцмережах з-за аварії на АЕС

0


На атомні станції різко збільшили навантаження із-за дефіциту вугілля в країні

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

Жителі Запоріжжя у соціальних мережах б’ють тривогу у зв’язку з НП на Запорізькій АЕС і навіть почали ділитися інформацією, як вести себе при радіаційній небезпеці. Як повідомлялося раніше, 18 квітня, на Запорізькій АЕС під дією автоматики в 19:52 був відключений від мережі енергоблок №6. На АЕС в роботі знаходилися 4 енергоблоку. За офіційною версією, причини спрацювання автоматичної системи та відключення енергоблоку з’ясовуються.

Жителі регіону побоюються, що від них можуть приховувати правду. «До пожарища в Балаклії та вибуху на нафтобазі у Вишневому під Києвом обстановка в Запоріжжі звичайно більш спокійна. Але давайте згадаємо – а про Чорнобиль хіба не мовчали перші дні? Хто ж вам визнається так відразу – так, є небезпека. Навіщо їм паніка?», — пише у своєму блозі житель Мелітополя Андрій Трегубов. Користувачі на форумах та групах міста в соцмережах активно обговорюють тему ПП.

Тривалий час українські АЗС працювали на паливі з РФ, але в 2011 році в цілях диверсифікації поставок» пішли експерименти по використанню палива виробництва «Westighouse». «Експеримент був невдалим, американські ТВЗ виявилися поламаними/бракованими, це призвело до збитків українського «Енергоатому» на 175 мільйонів доларів», — повідомляє сайт «Типове Запоріжжя».

Після 2014 року продовжилися спроби використовувати в реакторах паливо «Westighouse». «У 2014 році на нього перейшли на третьому блоці Південно-Української АЕС, а в 2015 їх спробували впихати ще два енергоблоки. «Дивний збіг», але після цього всі ці енергоблоки були змушені піти на тривалий позаплановий ремонт», — сказано на міському сайті.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий