Жорстка полеміка між Ле Пен і Макроном не перших теледебатах у Франції

0


Основна словесна дуель розгорнулася між Марін Ле Пен і Емманюель Макроном, в даний час вони фаворити президентської гонки. Всього в дебатах брали участь п’ятеро кандидатів.На перше з трьох теледебатах кандидатів у президенти Франції увечері в понеділок, 21 березня, гостра полеміка розгорнулася між правою популісткою, лідером «Національного фронту» Марін Ле Пен і незалежним кандидатом, екс-міністром економіки Емманюель Макроном.

За словами Ле Пен, «кілька років тому на пляжах не зустрічалися буркіні» (купальний костюм мусульманських жінок, що закриває тіло цілком. — Ред.), а тепер Франції загрожує небезпека ісламізації. У відповідь на це Макрон дорікнув Ле Пен в провокації, яка націлена на те, щоб внести розкол у французьке суспільство. Він також зауважив, що вимогу Ле Пен не має нічого спільного з дотриманням принципу відділення церкви від держави.

Ле Пен пізніше звинуватила інших кандидатів в тому, що вони представляють не інтереси французів, а великих концернів, натякаючи тим самим на Макрона, який працював у банку перед тим, як пішов у політику. Макрон відповів, що не дозволить своїй конкурентці поширювати наклеп.

Відстаючі кандидати
У дебатах також брали участь троє інших претендентів на вищий державний пост: консерватор Франсуа Фійон, соціаліст Бенуа Амон і кандидат від Лівої партії Жан-Люк Меленшон. Всі вони вступали в полеміку насамперед з Марін Ле Пен. Зокрема, Фійон назвав нереалістичним заявлений їй план по створенню 40 тисяч додаткових місць у пенітенціарній системі Франції. «Я пропоную 16 тисяч місць у в’язницях, це вже було б непогано», — цитує слова Фійона AFP. На його думку, обіцянки Ле Пен або нездійсненні, або розорять країну.

Торкнувшись питання міграції, Ле Пен оголосила про намір повністю зупинити приплив іноземців у країну. У відповідь на це соціаліст Амон зауважив, що «відсоток іноземців у Франції не змінюється з 30-х років минулого століття». На думку Меленшона, різко обмежити імміграцію практично неможливо. Фійон заявив, що потрібно вводити квоти на іммігрантів. Однак, на його думку, вони не повинні поширюватися на біженців.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий